Таро чи Ленорман?

Таро чи Ленорман?

Початківці часто запитують, а що краще Таро чи Ленорман? Для мене це питання не має однозначної відповіді. Я обожнюю Таро і люблю Ленорман. Вибір зробити практично неможливо, тому що це різні системи. Однак, можна знайти переваги кожної системи. У цій статті йтиметься про переваги Ленорман і я перелічу лише деякі.

1. Ленорман досить проста для вивчення, розуміння та тлумачення система. Простота полягає в тому, що кожна карта несе значення одного символу. У Таро кожен Аркан є складним багаторівневим комплексом символів.
2. Спілкування з Ленорманом загострює інтуїцію та спостережливість.
3. Здатність читати карти і тим самим допомагати оточуючим дає змогу підвищити самооцінку та віру у себе. Добра порада, яку ви можете дати іншим, викликає почуття радості та задоволення.
4. Карти Ленорман дозволяють побачити найбільш ймовірний напрямок розвитку подій, що дозволяє краще підготуватися до ситуації і краще з нею впорається.
5. Розклад  дає можливість розглянути хвилюючу ситуацію під різними кутами. Вони є посланцями вашого вищого «Я», що дозволяє побачити нові грані.
6. Мова карт Ленорман проста і однозначна. Вони чітко відповідають на поставлені запитання та дають конкретні поради.