Ішта Девата

Ішта Девата

Сьогодні хочу з вами поговорити на тему, яка завжди турбує практиків. А саме про результативність роботи таролога. Тобто наскільки інформація, яку ми побачили у розкладі буде об’єктивно збігатися з реальністю клієнта. Це питання  можна розглядати з різних боків, я ж просто хочу поділитися своїми дослідженнями.

Хочу вам розповісти, як до інтерпретації гороскопа виносилися джйотіші  - стародавні ведичні астрологи. А для цього треба почати з теми карми. З токи зору ведичної астрології – натальна карта (гороскоп народження) це не що інше, як схематичне зображення ваших карм. Нагадую, карма це враження і дії в минулому, які призводять до нових вражень і дій в майбутньому.  Карма буває різна, якщо сильно спростити, то карма є:

·         жорстка, це те що ми називаємо долею, або роком

·         карма, яку можна змінити волею

·         та карма яка дає повну свободу самовираження

У різних людей співвідношення цих карм різне. У когось все більш фіксоване, а у когось є більше можливостей.

На нас впливають планети, і як раз вони є механізмом, який втілює карму. У ведичній астрології вони називаються грахами, що в перекладі називається «загарбник», це вони вимагають і спонукають нас до певних реакцій і дій. Цей вплив може бути дуже сильним і навпаки, давати свободу волі.

Так ось. Ведичні джйотіші вважали, що практик в момент складання гороскопа може бути під впливом планет клієнта, вони можуть впливати на його розум і в результаті він дасть неправильну відповідь. І це ще більше може вплинути на дії клієнта, які він здійснить під впливом своє «долі або року».

Для того що цього не відбувалося, і астролог не був під впливом чужої долі, джойтіші поклонялися  ІШТА ДЕВАТІ  - персональному божеству. Це могли бути планети, або інші божества.

Коли астролог поклонявся Ішта Деваті, то це давало йому змогу інтерпретувати гороскоп згідно своєї волі замість того, що бути постійно під впливом особистої карми і карми клієнта. Також Ішта Девата допомагає при інтерпретації, коли дві відповіді видаються однаково можливими, зробити правильний вибір, більш активно сприймати реальність.

Якщо вийти із ведичного світосприйняття, то я говорю про те, що під час інтерпретації розкладу, на нас впливають дуже великі сили, це не просто взаємодія двох особистостей. І тому, треба розуміти, що в цей момент іскра, яка йде від вашого Божества, сприймається вашою свідомістю, як інтуїція.

Шукайте вашу Ишта Девату, шукайте вашого Бога і запрошуйте собі у допомогу, тоді ви ніколи не будете почувати себе одинокими та розгубленими у своїй роботі та в житті взагалі.

Я не торкаюсь традицій, бо для всіх це різне, для когось це духи, янголи, деви, ракшаси, Христос, Кришна, або Шива, Будда, Одін або Велес. Але головне, що божества є проявленням Єдиної Реальності, Абсолютного і Єдиного. І всі божества і ми з вами є Його проявленням, Його  дітьми, які грають ролі у космічній драмі.